Každé auto si zaslúži raz za čas poriadny refresh,  pretože vaše auto je Vašou vizitkou! Keď si kúpite nové auto a prvýkrát si sadnete za volant no, zmocní sa vás perfektný pocit.  Auto si prvé mesiace udržiavate chránite no bohužiaľ, vo väčšine prípadov, toto prvotné nadšenie rýchlo opadne a so starostlivosťou o vozidlo je to podobne. Po pár mesiacoch si už vaše auto nevážite toľko, ako ste si ho vážili na začiatku a už vám neprekáža každá smietka, prach na palubovke či príležitostná desiata v aute. Interiér je teda stráca svoju typickú vôňu novoty ,lesk a šarm. Keď ste sa pristihli, že toto je aj ten váš prípad, tak je čas navštíviť  naše detailingové štúdio Lima, kde Vám interiér dokonale vyčistíme a vytepujeme. Hĺbkovým tepovaním sa zbavíte tej najviac zažratej špiny v interiéri vášho vozidla. 

U nás v LIME používame tepovač a autokozmetiku určenú pre profesionálov. Iba tak si vieme byť istý, že vyčistíme všetko do poslednej smietky a že nepríde k žiadnemu poškodeniu interiéru vozidla. S našim precíznym prístupom k interiérovému detailingu  nezostane ani jeden centimeter bez povšimnutia. Naším cieľom je odovzdať zákazníkovi auto, tak čisté a svieže, ako keď si ho prvý krát odvážal zo show roomu. Čistenie interiéru omladí vaše auto a dodá mu krásnu a dlhotrvajúcu sviežosť.

CENNÍK

Program Mini - od 34€

Kombinácia programu INTERIÉR a programu EXTERIÉR

Program Maxi - od 75€

Kombinácia programu INTERIÉR PLUS a programu EXTERIÉR

Program interiér - od 24€

Luxovanie interiéru a batožinového priestoru, suché čistenie interiéru a batožinového priestoru, ošetrenie všetkých plastov v interiéri, prevoňanie interiéru, vyčistenie a leštenie vnútorných skiel. 

Program interiér plus - od 65€

Luxovanie interiéru a batožinového priestoru , suché čistenie interiéru a batožinového priestoru, ošetrenie všetkých plastov interiéru, prevoňanie interiéru, vyčistenie a leštenie vnútorných skiel + tepovanie / čistenie interiéru vrátane batožinového priestoru, všetkých kobercov, všetkých sedadiel a operadiel pokial je vozidlo v koži, hĺbkové vyčistenie a ošetrenie kožených sedadiel, nanesenie vyživujúcej emulzie.

Program exteriér - od 16€

Nanesenie chémie na predumytie vozidla, odstránenie nečistôt silným tlakom, čistenie diskov kolies, ručné umývanie šampónom, vosk, sušenie karosérie a všetkých vnútorných hrán, ošetrenie podbehov a pneu.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

INTERÉR

Exteriér

Kontakt na CAR detailing - 0902 643 266

Mini a malé auto – 10%, Limuzína, MPV, SUV + 10%, veľké SUV +15%, dodávka + 20%, extra znečistenie exteriéru alebo interiéru DOHODOU.

Ceny sú uvedené bez DPH.